Contactgegevens Gebiedsteams ggz voor verwijzers

 

  Gebiedsteam ggz Postcodes Gebiedscoördinator Emailadres Telefoon Locatie  TM Altrecht Telefoon TM TM Lister
  Houten
3990:3999 Joost Coffeng a.i. joostcoffeng@lister.nl 06-19951149 Het Kant 3, Houten Joost Coffeng a.i. 06-19951149 Joost Coffeng a.i.
  IJsselstein, Lopik & Vianen 3400:3405, 3410:3415, 4130:4133, 3989,4122:4124 Kitty van Elst kittyvanelst@lister.nl 06-20263277 Eurovisieplein 1, IJsselstein Christel van den Broek 06- 51857966 Kitty van Elst
      Rembrandthage 77, Nieuwegein
  Leidsche Rijn,  Vleuten – De Meern 3451:3455, 3528, 3541, 3543:3546 Annemieke Geuze a.geuze@altrecht.nl 030-2308848 Burg. Verderlaan 17 Annemieke Geuze 030-2308848 Henk van Rees
  Nieuwegein 3430:3439 Roellien Lagerweij roellienlagerweij@lister.nl 06-20459219 Rembrandthage 77, Nieuwegein Hubert Streng 06-30879310 Roellien Lagerweij
Abstederschans 83, Nieuwegein
  Overvecht Noord 3563:3566 Elsa Grin e.grin@altrecht.nl 06-12331696 Paranadreef 14 Elsa Grin 06-12331696 Sanne Wullems
  Overvecht Zuid 3561:3562 Sanne Wullems sannewullems@lister.nl 06-51993266 Kaap Hoorndreef 30 Hugo Kwant 06-10111807 Sanne Wullems
  Utrecht Oost & Noordoost  3514,3515,3571:3575, 3581:3584 Albert van Keijzerswaard a.van.keijzerswaard@altrecht.nl 06-12885409 Lange Nieuwstraat 119* Albert van Keijzerswaard 06-12885409 Ronald Kemp
  Utrecht Noordwest 3513, 3551:3555 Gert Schijven g.schijven@altrecht.nl 06-51107441
Plantage 1
Gert Schijven 06-51107441 Sabah Nhass
      Lange Nieuwstraat 119*
  Utrecht West & Binnenstad 3511:3512, 3531:3534, 3542 Marlies van Reenen marliesvanreenen@lister.nl 06-51795801 Lange Nieuwstraat 119 Lidwina Tomson 06-22572495 Marlies van Reenen
  Utrecht Zuid 3523:3525 Joost Coffeng joostcoffeng@lister.nl 06-19951149 Furkaplateau 15 Joost Coffeng 06-19951149 Joost Coffeng
  Utrecht Zuidwest 3521,3522,3526,3527 Regina Heeringa r.heeringa@altrecht.nl 06-20742764 Beneluxlaan 2b Regina Heeringa 06-20742764 nvt
  Zeist Kern 3615; 3701:3709 René van Zijl r.van.zijl@altrecht.nl 06-23516443 Levenspad 8, Zeist Zwannette Misidjan-Hartog 06-20519162 nvt
  Regio Zuidoost 3711:3712; 3721:3723; 3731:3732; 3734:3735; René van Zijl r.van.zijl@altrecht.nl 06-23516443 Levenspad 8, Zeist René van Zijl 06-23516443 nvt
3737:3739;3941;3945; 3947; 3961:3962;
3971:3972;3981; 3984:3985
  Stichtste Vecht & Ronde Venen 1391; 1393; 1396; 1426; 1427; 3601:3608; 3611; 3612; 3621; 3626; 3631; 3641:3643; 3645; 3646; 3648 Paul Pronk p.pronk@altrecht.nl 06-52470196 Safariweg 72, Maarssen Paul Pronk 06-52470196 nvt
  Woerden, Montfoort & Oudewater 3441:3449; 3471; 3474; 3481; 3417; 3421; 3425; 3461; 3464; 3467 Reina Roorda r.roorda@altrecht.nl 06-22202461 Blekerijlaan 3, Woerden Reina Roorda 06-22202461 nvt
 
  ACT Utrecht nvt   06-83269986 / 06-51858002 Lange Nieuwstraat 119 Maryvonne Kurris a.i. / Manouk Smelt 06-83269986 / 06-51858002 Marlies van Reenen
  FACT Centrum nvt   06-13578931 Lange Nieuwstraat 119 Ashley Zantkuijl 06-13578931 nvt