27-08-2009

ABC-jongeren sporten met FORTIS-medewerkers voor goed doel

In het kader van maatschappelijk ondernemen zijn in mei zeven Fortis-medewerkers samen met zeven cliënten van ABC gestart met een looptraining met als doel hun lichamelijke conditie te verbeteren. De training zou zes weken duren, maar het enthousiasme was zo groot dat besloten werd om de ontstane loopgroep te continueren en nieuwe doelen af te spreken.

Wekelijks traint de groep rond het terrein bij Fortis en soms in de fitnessruimte van Fortis. Nieuwe deelnemers zijn nog steeds van harte welkom, maar moeten wel al wat getraind zijn om in te springen. Het motto voor de training is dan ook  ‘De karavaan stopt voor niemand’.

27 september a.s wacht de groep de eerste vuurproef,:de Utrechtse Singelloop. Een loop van 10 km in de Utrechtse binnenstad. Een mooie test voor de volgende uitdaging: de Zeven Heuvelenloop in november a.s., een afstand van 16,5 km! 

Volgens sportinstructeur Ruby Teerling van Intenz bedrijfsfitness, die de groep begeleidt, moet het voor alle deelnemers mogelijk zijn deze afstand te halen. Voor iedereen die de afstand van de Singelloop volbrengt stort Fortis/ASR 25 euro voor MyBody. My Body steunt projecten van lokale organisaties in ontwikkelingslanden om nieuwe generaties, vrouwen en mannen, in staat te stellen om zelf te beslissen over hun seksuele leven en het krijgen van kinderen.

Initiatiefnemer Ard Kappert van Fortis Foundation is enthousiast en meldt dat de deelnemende medewerkers er veel plezier aan beleven. Altrecht, ABC is blij met de mogelijkheid die Fortis biedt. Ook  de cliënten  van ABC beleven veel plezier aan de trainingen.

vlinder
Home > Nieuws > ABC-jongeren sporten met FORTIS-medewerkers voor goed doel

Nieuws